Bundles are usually a little higher per pound than processing a carcass, but you may be able to tailor it a little more to your needs.
Just a thought, and a start for your research.
Thanks for the links. With my current diet and eating about 2lbs of meat a day it can get rather expensive. I will have to compare this to Sams club pricing to see if I can save myself a few bucks or pay a few bucks for better quality.
Last edited by SouthPaw; 05-13-2014 at 13:56.
"But when it's time to fight, you fight like you are the third monkey on the ramp to Noah's Ark; and brother, it's startin' to rain."